MRŠAV REMI LJUBIĆA – BOD ZA PREKID CRNE SERIJE

0
1682

Fudbaleri Ljubića osvojili su bod u subotnjem prvenstvenom okršaju na domaćem terenu protiv Jedinstva iz Žeravice (2:2),čime su prekinuli crnu seriju od tri uzastopna poraza.

Domaći su protiv starog rivala poveli u 20.minutu,golom kapitena Danka Segića,da bi do kraja prvog poluvremena Marko Zekonja izjednačio.Mnogo uzbuđenja i promašenih šansi obe ekipe obilježili su nastavak meča.Već hroničnu neopreznost odbrane Ljubića kaznio je protivnički igrač Kumnić za vođstvo ekipe iz Žeravice- 1:2. U 81.minutu Danko Ćirković je oboren u šesnaestercu gostiju,a precizan sa bijele tačke bio je Aleksandar Žižak,koji je tako donio Prnjavorčanima jedan bod.

Trenutno Ljubić se,poslije 7.kola nalazi na 13.mjestu,sa sedam bodova,a naredne subote „plavi“ će ponovo igrati pred svojim navijačima.Novi rival biće Laktaši,koji su juče pobijedili tim Proletera iz Teslića sa 2:1,pa sada imaju devet bodova.Na dnu tabele su Mineral sa jednim i Ozren iz Petrova sa tri boda,dok vodeću poziciju i nakon remija u Srpcu (1:1) ima drugoligaški debitant,Željezničar iz Banjaluke.