NA GOSTOVANJU U BRODU – SEDMI REMI LJUBIĆA

0
1230

Fudbaleri Ljubića gostovali su u drugom proljećnom kolu u Brodu,gdje su protiv domaćeg Liješća igrali neriješeno – 1:1.Domaći su poveli u 56.minutu,nakon što je Danko Ćirković skrivio jedanaesterca,a 15 minuta kasnije Boris Žižak donio je izjednačenje.Gosti iz Prnjavora bili su bolji tim,stvorili su brojne prilike za pogodak,ali je najistaknutiji pojedinac meča,golman Liješća,Boris Mitrić spriječio  kompletnu radost Ljubića protiv objektivno,slabijeg protivnika.Bio je to sedmi neriješen rezultat ekipe trenera Milorada Segića (na slici) ,koja je  do sada ostvarila četiiri pobjede i doživjela  šest poraza,uz gol-razliku 29:31.

Ljubić je zadržao 11.mjesto na tabeli,sa 19 bodova,odnosno četiri više od BSK-a,Željezničara i dubičkog Borca.Na posljednja dva mjesta su Liješće  sa 11 I Župa sa 4 boda.

U narednom kolu,u subotu  19.marta,od 14,30 časova,u Prnjavoru,u derbiju kola gostuje vodeća Sloga iz Doboja.