NOVI POTOP LJUBIĆA,BORAC SLAVIO U MRČEVCIMA

0
1171

Ni u četvrtom domaćem nastupu ove jeseni  fudbaleri Ljubića nisu ostvarili pobjedu.Poslije remija protiv Liješća,Sloge iz Trna i Ozrena,ovaj put poraženi su protiv Omarske sa 4:2.

Prnjavorčani su golom Danka Segića u 30.minutu stekli vođstvo,da bi već na početku drugog poluvremena gosti izjednačili.Ponovo su plavi poveli,i  to 65.minutu,pogotkom Borisa Žižka sa bijele tačke.U period od 78. do 85.minuta Omarska je postigla tri gola za zaslužen trijumf.Kriza Ljubića tako je produžena,a ekipa se nalazi na nezavidnom 14.mjestu,sa samo 7 bodova.Posljednje dvije pozicije na tabeli imaju Župa sa jednim I Liješće sa 2 boda.U narednom kolu Ljubić gostuje u Kozarskoj Dubici.
Za razliku od Ljubića,ugodno su iznenadili fudbaleri Borca iz Šibovske.Na gostovanju u Mrčevcima,kod Laktaša pobijedili su tim domaćeg Tamarisa sa 2:1.Golove za Šibovčane postigli su Jasminko Kovač I Mišo Mandić.U narednom kolu u Šibovsku u nedjelju poslije podne dolazi Bratstvo iz Kozinaca.
Fudbala će na području naše opštine biti i sutra (nedjelja),kada se u Lišnji od 15,30 časova sastaju u derbiju Međuopštinske lige,domaći Biseri I Budućnost iz Donjih Galjipovaca.