Poraz Ljubića u Srpcu

0
1363

Fudbaleri Ljubića doživjeli su danas (subota) peti jesenji poraz.“Plavi“ su izgubili u Srpcu od domaće Sloge rezultatom 3:1.Srpčani su poveli golom Bojana Popovića,već u 9.minutu,da bi Vladimir Ančić (na slici) izjednačio u 24.minutu.

Mreža mladog golmana MiIoša Vukajlovića ponovo se tresla u 31.minutu,a konačan rezultat postavio je Popović u 83.minutu.

Poslije 12 odigranih kola Ljubić se nalazi na 11.mjestu,sa 11 bodova,a u narednom kolu,u subotu od 13,30 časova, ugostiće posljednjeplasiranu Župu iz Milosavaca.Do ovog kola vodeća Sloga iz Doboja poražena je u Modriči,pa je Omarska ubjedljivim trijumfom u Doboju,protiv Željezničara,ponovo preuzela vođstvo na tabeli.U trci za jesenjeg prvaka je i Modriča,kao i srbačka Sloga.

Do kraja prvog dijela prvenstva treba da bude odigrano još tri kola.

Fudbaleri Borca čekaju u Šibovskoj sutra (nedjelja),od 14,30 časova Slobodu iz Donjih Podgradaca,Biseri će ugostiti tim Studenca iz Kobaša,a u Donje Galjipovce,takođe sutra poslije podne, dolazi Crni vrh iz Laktaša.