SPORT: NOVI BLJESAK „BULDOGSA“

0
1399

Juniorska ekipa OKK Prnjavor (na slici ) ostvarila je još  jednu,petu uzastopnu pobjedu u Regionalnoj ligi.Pred 300 gledalaca u dvorani  škole Nikola Tesla u Prnjavoru savladali su vršnjake Gradiške sa 73;57. Prvo poluvrijeme proteklo je u znaku gostiju,koji su prvih 20 minuta riješili u svoju korist – 37:30.U nastavku domaći su se,pod vođstvom trenera Aleksandra Bokura,probudili,zaigrali mnogo ozbiljnije i efikasnije,čime su stigli do ubjedljivog trijumfa.

Kapiten popularnih buldogsa,Nikola Kalabić kaže da su na vrijeme shvatili snagu rivala,pa su u trećem periodu rezultatom 20:7,nagovijestili nastavak pobjedonosne serije.Pohvale zaslužuju i ostali mladići koji su nagrađeni čestim aplauzima za izdanje u subotnjem derbiju.I Danijel Đukarić,član prve petorke buldogsa,vjeruje da će njegova ekipa kao pobjednik regije,imati priliku da se poslije Nove godine okuša i sa poznatijim i jačim ekipama iz Republike Srpske i Federacije BiH.(prnjavorlive.info)