Streetball 2015 – Rezultati i tabele utakmica – Pioniri, juniori, seniori i kadeti

0
649

 

 

PIONIRI

Grupa A

 

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
1. Geo Profil 3 3 0 26 8 +18 6
2. Vukovi 3 1 2 19 18 +1 4
3. Go Pack 3 1 2 12 15 -3 4
4. Mini Pani Square 3 1 2 6 22 -16 4

 

Vukovi – Go Pack (3 – 9)

Geo profil – Mini pani Square (10-1)

 

Mini pani Square – Vukovi (2-10)

Geo profil – Go Pack (9-1)

 

Vukovi – Geo Profil (6-7)

Mini pani Square – Go Pack (3-2)

 

Grupa B

 

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
1. SSD Slovenije 3 3 0 20 10 +10 6
2. Namještaj Janković 3 2 1 19 13 +6 5
3. Pekara  Cvijeta 3 1 2 17 14 +3 4
4. Mladost 76 3 0 3 6 25 -19 3

 

 

 

Mladost 76 – Namjestaj Jankovic (2-9)

Pekara Cvijeta – SSD Slovenije (4-6)

 

Mladost 76 – Pekara Cvijeta (3-9)

SSD Slovenije – Namjestaj Jankovic (7-5)

 

SSD Slovenije – Mladost 76 (7-1)

Pekara Cvijeta – Namjestaj Jankovic (4-5)

 

Četvrtfinale: (21.07.2015)

A1 – B4 Geo Profil – Mladost 76

A2 – B3 Vukovi – Pekara Cvijeta

B1 – A4 Savez srpske dijaspore Slovenije – Mini Pani Square

B2 – A3 Namještaj Janković – Go Pack

 

Polufinale: (21.07.2015)

 

A1 – B4 Geo Profil – Mladost 76 / B2 – A3  Namještaj Janković – Go Pack

 

B1 – A4 Namještaj Janković – Go Pack / A2 – B3 Vukovi – Pekara Cvijeta

 

Juniori

Grupa A

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
1. Cambridge Centar 3 3 0 39 18 +21 6
2. KK Ušće 3 2 1 36 22 +14 5
3. Monting 2 3 1 2 25 32 -7 4
4. Kovjanić 3 0 3 12 40 -28 3

 

Kovjanić  – KK Ušće Banja Luka (3-13)
Monting 2 Teslić – Cambridge centar Banja Luka (5-13)

Cambridge centar Banja Luka – Kovjanić (14-3)
Monting 2 Teslić – KK Ušće Banja Luka (7-13)

Kovjanić – Monting 2 Teslić (6-13)
Cambridge centar Banja Luka – KK Ušće Banja Luka (12-10)

 

Grupa B

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
1. Monting  1              
2. Sex Shop BL              
3. SSSF Doboj              
4. AS Đekić              

 

Sex shop Banja Luka – SSSF Doboj (21.07.)
Auto Servis Đekić  – Monting 1 Teslić (21.07.)

Monting 1 Teslić – Sex shop Banja Luka (21.07.)
Auto Servis Đekić  – SSSF Doboj (21.07.)

Sex shop Banja Luka – Auto Servis Đekić (21.07.)
Monting 1 Teslić – SSSF Doboj (21.07.)

 

 

 

 

 

Grupa C

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
1. Ribarstvo DOO              
2. Look Optic              
3. Terc Trade              
4. SDS Teslić              
5. AS Dušanić              

 

 

Look Optic – Ribarstvo DOO  (20.07.)
Terc Trade – SDS Teslić (20.07.)

AS Dusanić – Terc Trade  (20.07.)
SDS Teslić – Look Optic (20.07.)

SDS Teslić – Ribarstvo DOO (20.07.)
AS Dusanić – Look Optic (20.07.)

Look Optic – Terc Trade  (20.07.)
Ribarstvo  DOO – AS Dusanić (20.07.)

AS Dusanic – SDS Teslić (20.07.)
Terc Trade-Ribarstvo DOO (20.07.)

 

Seniori
Grupa A

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
1. MO SDS Prnjavor grad 3 3 0 45 24 +21 6
2. Metalex DOO 3 1 2 23 37 -14 4
3. Club Aquarius** 2 1 1 22 21 +1 3
4. Golubovi 2 0 2 19 27 -12 2

 

*Prve dvije ekipe idu u četvrtfinale

** Ekipa Club Aquarius i u slučaju poraza zauzeće drugo mjesto na tabeli zbog boljeg međusobnog skora sa ekipom Metalex DOO

Golubovi – Club Aquarius (20.07.)
MO SDS Prnjavor grad – Metalex DOO (15-5)

Metalex DOO – Golubovi (12-10)
MO SDS Prnjavor grad – Club Aquarius (15-10)

Golubovi – MO SDS Prnjavor grad (9-15)
Metalex DOO – Club Aquarius (6-12)

 

Grupa B

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
1. Topling DOO*** 3 2 1 43 28 +15 5
2. Look Optic** 2 2 0 25 17 +8 4
3. D – Sofr računari 3 1 2 24 41 -17 4
4. Cafe Trocadero 2 0 2 24 30 -6 2

 

*Prve dvije ekipe idu u četvrtfinale

** Ekipa Look Optic zauzeće prvo mjesto u grupi i u slučaju poraza od ekipe Trocadero zbog boljeg međusobnog skora sa ekipom Topling DOO

***Ekipa Toplig DOO zazuće drugo mjesto

Cafe Trocadero – Look Optic (20.07)
D-Soft računari – Toling DOO (4-16)

Topling DOO – Cafe Trocadero (15-10)
D-Soft Računari – Look Optic (5-11)

Cafe Trocadero – D-Soft računari (14-15)
Topling DOO-Look Optic (12-14)

 

 

 

 

 

Grupa C

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
1. Nestro Petrol 3 3 0 46 36 +10 6
2. Eminent 3 2 1 44 28 +16 5
3. Jelen Pivo 3 1 2 35 37 -2 4
4. Lim Profil 3 0 3 22 46 -24 3

*Prve dvije ekipe idu u četvrtfinale

Lim profil – Centar za Strane jezike Eminent 6-15

Jelen Pivo – Nestro Petrol  12-16

Nestro Petrol -Lim profil 15-10

Jelen Pivo  – Centar za Strane jezike Eminent  7-15

 

Lim profil –  Jelen Pivo 6-16
Nestro Petrol – Centar za Strane jezike Eminent 15-14

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
1. Fructa Trade Derventa 3 2 1 45 39 +9 5
2. Intermezzo Doboj 3 2 1 38 32 +6 5
3. Prnjavorski.net 3 2 1 38 38 0 5
4. Auto Škola DM Pančić 3 0 3 31 46 -15 3

 

Grupa D

 

Prnjavorski. net – Fructa Trade Derventa (15-14)

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
1. Fructa Trade Derventa 2 1 1 29 26 +3 3
2. Intermezzo Doboj 2 1 1 23 23 0 3
3. Prnjavorski.net 2 1 1 23 26 -3 3
                 

Tabela (međusbni skor )

*Prve dvije ekipe idu u četvrtfinale

Cafe Intermezzo Doboj  – Auto Škola DM Pančić (15-9)

Auto Škola DM Pančić  – Prnjavorski. net (12-15)
Cafe Intermezzo Doboj –  Fructa Trade Derventa (11-15)

Prnjavorski. net – Cafe Intermezzo Doboj  (8-12)
Auto Škola DM Pančić  – Fructa Trade Derventa (10-16)

 

Četvrtfinale 22.07.2015

A1-D2 MO SDS Prnjavor grad – Cafe Intermezzo Doboj

A2 – D1 Club Aquarius – Fructa Trade Derventa

B1 – C2 Look Optic – Centar za strane jezike Eminent

B2 – C1 Topling DOO – Nestro Petrol Banja Luka

 

Polufinale : 22.07.2015

(A1-D2) MO SDS Prnjavor grad – Cafe Intermezzo Doboj  /   ( A2 – D1 ) Club Aquarius – Fructa Trade Derventa

(B1 – C2) Look Optic – Centar za strane jezike Eminent / (B2 – C1) Topling DOO – Nestro Petrol Banja Luka

 

Finale: 23.07.2015

 

 

KADETI

Grupa A

 

 

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
1. Square 3 3 0 23 13 +10 6
2. WBS Teslić 3 2 1 27 22 +5 5
3. FinDo Doboj 3 1 2 23 27 -4 4
4. Cafe Evropa 3 0 3 16 27 -11 3

WBS Teslić –Square (5-8)

FinDo Doboj – Cafe Evropa (9-8)

 

Cafe Evropa – WBS Teslić  (4-11)

FinDo Doboj – Square  (4-8)

 

WBS Teslić – FinDo Doboj  (11-10)

Cafe Evropa – Square (4-7)

 

Grupa B

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
1. Export City 4 4 0 46 23 +23 8
2. Sport Plus 4 3 1 23 21 +2 7
3. Pekoteka Olimp Derventa 4 2 2 31 19 +12 6
4. Eurogrand 4 1 3 17 27 -10 5
5. KK Ušće 4 0 4 0 20 -20 0

 

KK Ušće Banja Luka – Export city (0-5) (sluzbeni rezultat)
Sport Plus – Pekoteka Olimp Derventa (8-7)

Euogrand – Sport Plus  (4-5)
Pekoteka Olimp Derventa – KK Ušće Banja Luka (5-0) (sluzbeni rezultat)

Pekoteka Olimp Derventa – Export city (8-9)
Eurogrand – KK Ušće Banja Luka (5-0) (sluzbeni rezultat)

KK Ušće Banja Luka – Sport Plus (0-5) (sluzbeni rezultat)
Export city – Eurogrand (11-5)

Eurogrand – Pekoteka Olimp Derventa (3-11)
Sport Plus – Export city (5-10)

 

Kadeti:

Četvrtfinale :   (21.07.2015. god)

(A1 – B4) Square – Eurogrand

(A2 – B3) WBS Teslić – Pekoteka Olimp Derventa

(B1 – A4) Export City – Cafe Evropa

(B2 – A3) Sport Plus – FinDo Doboj

 

Polufinale: (21.07.2015. god)

(A1 – B4) Square – Eurogrand / (B2 – A3) Sport Plus – FinDo Doboj

(B1 – A4) Export City – Cafe Evropa  / (A2 – B3) WBS Teslić – Pekoteka Olimp Derventa /Radio Prnjavor/.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODIJELI

OSTAVITI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here