Treći poraz Ljubića u seriji

0
1447

Fudbaleri Ljubića  (na slici) gostovali su u Šamcu gdje su protiv domaćeg Borca ,lidera Druge lige,Zapad,poraženi rezultatom 2:1. Domaći su postigli golove u 22. i 25.minutu,a rezultat je smanjio Boris Žižak,pogotkom u 90.minutu.

Prnjavorska ekipa doživjela je treći uzastopni neuspjeh,jer je prethodno izgubila mečeve protiv BSK-a i Modriče.U narednom kolu u Prnjavoru u subotu 11.aprila gostuje Ozren iz Petrova.

Pred svojim navijačima u nedjelju 5.aprila igraće Borac iz Šibovske.Gost će biti Tamaris iz Mrčevaca,kod Laktaša,koji je jesenas nanio najteži poraz (6:1) ligašu iz Šibovske.Fudbaleri Borca pozivaju navijače na nedeljni okršaj,koji počinje u 15,30 časova i najavljuju dobru igru. prnjavorlie.info