IMA I TOGA: ŠIBOVČANE USPAVALI REFLEKTORI

0
1367

Ni u četvrtom jesenjem pokušaju fudbaleri Borca iz Šibovske nisu uspjeli da dođu do prve pobjede.Protiv Bisera iz Čatrnje u nedjelju uveče vodili su sa 4:0,da bi na kraju morali da spasavaju jedan bod.Do kraja prvog poluvremena Borac je,golovima Milana Mašića (na slici)  i Miše Mandića,vodio sa 2:0,da bi u nastavku ,ponovo Mašić,a potom i Jasminko Kovač postigli još po jedan pogodak.Domaći su imali priliku da osjetno poprave gol-razliku.

Međutim,kada su se upalili reflektori na stadionu u Šibovskoj,stvari su po domaći sastav krenule naopako.Ekipa iz Čatrnje je,vješto koristeći opuštenost odbrane Borca,postigla čak četiri gola,pa je na kraju rezultat bio – 4:4.Od kada  igraju u Područnoj ligi, fudbalere Borca nije stigao takav maler kao na nedeljnoj utakmici.

Ekipa trenera Mladena Bobara osvojila je samo bod,pa je ostala u donjem dijelu tabele.U narednom kolu Borac će gostovati ekipi Slobode u Donjim Podgradcima.

Nisu se proslavili ni fudbaleri Ljubića,koji su na gostovanju u Banjaluci poraženi protiv BSK-a sa 5:2.Budućnost je kao domaćin remizirala protiv Poleta iz Sitneša – 1:1,dok su Biseri iz Lišnje u gostima protiv Crnog vrha ostvarili pobjedu – 3:2.

U srijedu na stadionu Ljubića u Prnjavoru naš drugoligaš ugostiće u Kupu Republike Srpske tim Slobode iz Novog grada (16,30),a u subotu u Prnjavor dolazi banjalučki Željezničar u utakmici 5.kola prvenstva Druge lige,zapad.(prnjavorlive.info)