Streetball: Rezultati utakmica od utorka i raspored ekipa za srijedu- Četvrtfinale za juniore i seniore

0
539

Rezultati za Utorak: 21.07.2015
18:00 Cetvrtfinale pionira B2 – A3 Namještaj Janković – Go Pack 8 – 6

18:10 Cetvrtfinale pionira B1 – A4 Savez srpske dijaspore Slovenije –  Vukovi 9 – 3

 

18: 25 cetvrtfinale pionira A1 – B4 Geo Profil – Mladost 76 9 – 4

 

18:35 cetvrtfinale pionira A2 – B3 Mini Pani Square – Pekara Cvijeta  4 – 6

 

 

18:45 polufinale pionira:

 Geo Profil – Namještaj Janković  10 – 1

 

18:55 polufinale pionira:

 Savez srpske dijaspore Slovenije – Pekara Cvijeta 9 – 1

 

19:10 Cetvrtfinale kadeta (A1 – B4) Square – Eurogrand 11 – 1

19:25  Cetvrtfinale kadeta (A2 – B3) WBS Teslić – Pekoteka Olimp Derventa 9 – 8

19:45 Cetvrtfinale kadeta (B1 – A4) Export City – Cafe Evropa  9 – 6

20:00 Cetvrtfinale kadeta:  (B2 – A3) Sport Plus – FinDo Doboj 11 – 7

 

20:15 polufinale kadeta:

Export City -WBS Teslić 11 – 8

Square – Sport Plus 11 – 3

 

20:55 Sex shop Banja Luka – SSSF Doboj (juniori) 7 – 11

21:10 Auto Servis Đekić  – Monting 1 Teslić (juniori) 2 – 13

21:30 Monting 1 Teslić – Sex shop Banja Luka (juniori) 13 – 8

21:45 Auto Servis Đekić  – SSSF Doboj (juniori) 7 – 13

22:00 Monting 1 Teslić – SSSF Doboj (juniori) 9 – 8

22:20 Sex shop Banja Luka – Auto Servis Đekić (juniori) 10 – 9

Finale pionira 23.07.2015.

Savez srpske dijaspore Slovenije – Geo Profil

Finale kadeta 23.07.2015.

Export city – Square

 

Raspored za srijedu, 22.07.2015.

 

Srijeda: 22.07.2015.

18: 30 Cetvrtfinale juniora: Monting Teslić 1 – Look Optic

18:50 Cetvrtfinale juniora: Cambridge Banja Luka – Monting Teslić 2

19:10 Cetvrtfinale juniora: KK Ušće Banja Luka – SDS Teslić

19:25 Cetvrtfinale juniora: Ribarstvo DOO – SSSF Doboj

19:50 Cetvrtfinale seniora: MO SDS Prnjavor grad – Cafe Intermezzo Doboj

20:20 Cetvrtfinale seniora:  Look Optic – Centar za strane jezike Eminent

20:50 Cetvrtfinale seniora:  Topling DOO – Nestro Petrol Banja Luka

21:20 Cetvrtfinale seniora:  Club Aquarius – Fructa Trade Derventa

21: 50 Polufinale Juniora:
Monting Teslić 1 – Look Optic / KK Ušće Banja Luka – SDS Teslić

22:10 Polufinale Juniora: 
Cambridge centar Banja Luka – Monting Teslić 2 / Ribarstvo DOO – SSSF Doboj

22:30  Polufinale Seniora:
MO SDS Prnjavor grad – Cafe Intermezzo Doboj /  Club Aquarius – Fructa Trade Derventa

23:00  Polufinale Seniora:
Look Optic – Centar za strane jezike Eminent / Topling DOO – Nestro Petrol Banja Luka Radio Prnjavor.

 

  Naziv ekipe PL OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
1. Cambridge Centar 1 3 3 0 39 18 +21 6
2. Monting 1 1 3 3 0 35 18 +17 6
3. Ribarstvo DOO 1 4 3 1 46 34 +12 7
4. KK Ušće 2 3 2 1 36 22 +14 5
5 SDS Teslić 2 4 3 1 48 36 +12 7
6 SSSF Doboj 2 3 2 1 32 23 +9 5
7 Look Optic 3 4 2 2 38 31 +7 6
8 Monting 2 3 3 1 2 25 32 -7 4

 

Četvrtfinale:

1 – 8 Cambridge centar – Monting 2

2-7 Monting 1 – Look Optic

3-6 Ribarstvo DOO – SSSF Doboj

4 – 5 KK Ušće – SDS Teslić

 

Polugfinale:

1 – 8 Cambridge centar – Monting 2 / 3-6 Ribarstvo DOO – SSSF Doboj

 

2-7 Monting 1 – Look Optic / 4 – 5 KK Ušće – SDS Teslić

Juniori reuzultati i tabele

 

Grupa A

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
1. Cambridge Centar 3 3 0 39 18 +21 6
2. KK Ušće 3 2 1 36 22 +14 5
3. Monting 2 3 1 2 25 32 -7 4
4. Kovjanić 3 0 3 12 40 -28 3

 

Kovjanić  – KK Ušće Banja Luka (3-13)
Monting 2 Teslić – Cambridge centar Banja Luka (5-13)

Cambridge centar Banja Luka – Kovjanić (14-3)
Monting 2 Teslić – KK Ušće Banja Luka (7-13)

Kovjanić – Monting 2 Teslić (6-13)
Cambridge centar Banja Luka – KK Ušće Banja Luka (12-10)

 Grupa B

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
1. Monting 1 3 3 0 35 18 +17 6
2. SSSF Doboj 3 2 1 32 23 +9 5
3. Sex shop Banja Luka 3 1 2 25 33 -8 5
4. AS Đekić 3 0 3 18 36 -18 3

 

Sex shop Banja Luka – SSSF Doboj (7-11)
Auto Servis Đekić  – Monting 1 Teslić (2-13)

Monting 1 Teslić – Sex shop Banja Luka (13-8)
Auto Servis Đekić  – SSSF Doboj (7-13)

Sex shop Banja Luka – Auto Servis Đekić (10-9)
Monting 1 Teslić – SSSF Doboj (9-8)

Grupa C

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
1. Ribarstvo DOO 4 3 1 46 34 +12 7
2. SDS Teslić 4 3 1 48 36 +12 7
3. Look Optic 4 2 2 38 31 +7 6
4. Terc Trade 4 1 3 23 37 -14 5
5. AS Dušanić 4 1 3 27 44 -17 5

 

 

Look Optic – Ribarstvo DOO  (9-13)
Terc Trade – SDS Teslić (5-13)

AS Dusanić – Terc Trade  (7-6)
SDS Teslić – Look Optic (13-7)

SDS Teslić – Ribarstvo DOO (9-13)
AS Dusanić – Look Optic (2-13)

Look Optic – Terc Trade  (9-3)
Ribarstvo  DOO – AS Dusanić (12-7)

AS Dusanic – SDS Teslić (11-13)
Terc Trade-Ribarstvo DOO (9-8)

 

PODIJELI

OSTAVITI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here