SPORTSKI PREGLED RADIO PRNJAVORA

0
541

Fudbaleri Ljubića gostovali su u Omarskoj, gdje su protiv domaćeg istoimenog prvoligaša poraženi sa 2:1.

Golom Stefana Grahovca Prnjavorčani su prvo poluvrijeme riješili u svoju korist. Ipak, u nastavku meča Omarska je pružila mnogo bolju igru pa je sa dva gola napravila preokret i omogućila domaćinu da stigne do prve prvoligaške pobjede.

Bio je to drugi poraz Ljubića u novoj sezoni, a naredna prepreka za našeg prvoligaša biće dobojska Sloga.Meč je na rasporedu u subotu od 17 časova i 30 minuta na stadionu Sportskog centra „Siniša Peulić“.

Poraz je proteklog vikenda doživio i Borac iz Šibovske na gostovanju u Lamincima, kod Gradiške gdje je domaćin slavio rezultatom 3:0. Prvo iskušenje na domaćem terenu u novoj sezoni Šibovčani će imati naredne nedjelje od 17 časova, kada će Borac pokušati da stigne do prvog trijumfa u Četvrtoj područnoj ligi.

Dodajmo još da će Budućnost iz Donjih Galjipovaca startovati u prvenstvu prvog septembarskog vikenda .Pripreme ekipe odvijaju se u povoljnom ambijentu i uz prisustvo velikog broja igrača, koji će biti na raspolaganju stručnom štabu Galjipovčana.