RUKOMETAŠI SLOGE BOLJI OD EKIPE SREDNJOŠKOLACA

0
87
U okviru 4. kola Druge m:tel lige Republike Srpske prnjavorski rukometaši na domaćem terenu bili su bolji od ekipe RK Srednjoškolac Novi Grad i zasluženo slavili pobjedu, rezultatom 37:28.
Od prve do posljednje minute rukometaši Sloge bili su bolji rival i konstantno su povećavali prednost. Na poluvremenu su domaći rukometaši imali prednost od sedam golova razlike – 19:12, a u istom ritmu su nastavili i drugi dio. Najveća prednost iznosila je 12 golova razlike, što je iskoristio trener Sloge Uglješa Glamočić da mlađim momcima pruži veću priliku za igru.
Nakon četiri odigrana kola rukometaši Sloge imaju polovičan uspjeh – dvije pobjede i dva poraza i trenutno zauzimaju 5. mjesto. U idućem kolu prnjavorski rukometaši gostuju kod ekipe RK Srbac, koja takođe ima dvije pobjede i dva poraza.