BORAC IZ ŠIBOVSKE USPJEŠAN – PRORADILI PROTIV TAMARISA

0
2043

Fudbaleri Borca iz Šibovske  (na slici) konačno su zaigrali u staroj dobroj formi.U subotu 21.maja, su na domaćem terenu pobijedili sastav Tamarisa iz Mrčevaca sa 3:0 (0:0).

Domaći nisu uspjeli da terensku inicijativu u prvom poluvremenu krunišu u vođstvo,da bi u nastavku utakmice Toni Danilović  zatresao mrežu gostiju.Vođstvo je ponijelo domaće igrače,koji su do kraja susreta,golovima Jasmina Kovača i Srđana Šarčevića,stigli do ubjedljivog trijumfa.Najistaknutiji u redovima Šibovčana i ovaj put bio je Staniša Domuz,ali ni ostali „borčevci“ nisu mnogo zaostajali.Poslije višemjesečnog odsustva,dres Borca ponovo je nosio iskusni  povratnik ,napadač Mišo Mandić,a među bolje pojedince mogli bi istaći i nekadašnjeg „ljubićevca“,Bojana Simića (na slici).Utakmicu je vodila sudijska trojka iz Donjih Galjipovaca,Vladimir Ančić,Zoran Ančić i Mirko Vojvodić.

za portal bojan simici u prodoru sa utakmice borac sibovska tamaris

Ligaš iz Šibovske ponovo se nalazi na šestom mjestu,daleko od opasne zone ispadanja,a u narednom kolu slijedi gostovanje u Donjim Podgradcima,protiv Slobode.