Članovi Atletskog kluba Prnjavor osvojili 12 medalja

0
372

Članovi Atletskog kluba “Prnjavor” nastavljaju sa “žetvom” medalja.

-Na juče održanom prvenstvu Republike Srpske na 10.000 metara i brzom hodanju u Prijedoru, u sklopu koga je održan cicibanski atletski miting, naši članovi su osvojili 12 medalja. Četiri zlatne, pet srebrnih i tri bronzane – saopšteno je iz Ateletskog kluba Prnjavor.

Zlatne medalje i titule su osvojili Filip Radulović na 1.000 metara brzo hodanje i na 100 metara sprint, Jana Živković na 600 metara, David Mirković na 600 metara.

Druga mjesta i srebrne medalje su osvojili Jelena Gajić na 10. 000 metara, Neda Radulović na 200 metara i 1.000 metara brzo hodanje, David Mirković na 1000 metara brzo hodanje i Magdalena Katana na 5000 metara brzo hodanje.

Treća mjesta i bronzane medalje su osvojili Katarina Čubrilo na 5.000 meatar brzo hodanje i Gregor Kašić na 600 metara i 1.000 metara brzo hodanje.

-U narednom periodu nas očekuju više nastupa od kojih izdvajamo cicibanski atletski miting u Kozarskoj Dubici i uličnu trku u Vlasenici – najavili su iz AK Prnjavor.

(TV K3 – Foto: AK Prnjavor)