FUDBAL:LjUBIĆ I BORAC POSTIGLI 15 GOLOVA

0
733

Fudbaleri Ljubića pobijedili su juče (nedjelja) u Omarskoj tim domaćeg istoimenog kluba sa 7:1 (3:0). Junak utakmice bio je petostruki strijelac Danko Segić, dok su se Duško Subić i Boris Jagodić po jednom upisali u strijelce. Bila je to treća uzastopna prvenstvena pobjeda Prnjavorčana, koji su imali i dva trijumfa u 1.kolu Kupa Republike Srpske i Bosne i Hercegovine.

Naredni protivnik Ljubića biće ekipa Sloge iz Trna.

U isto vrijeme,u nedjelju poslijepodne ,nastupao je i tim Borca iz Šibovske, koji je deklasirao Mladost iz Bajinaca sa 8:0. Seriju golova otvorio je kapiten domaćih Ljubiša Milinčić u 5.minutu,da bi golovima Aleksandra Prodanovića,Šibovčani u 13.minutu vodili sa 3:0.U nastavku meča golove su postigli i Staniša Domuz (2),Kljunić,Kitić i Đurić.

Na prnjavorskim fudbalskim prostorima ne pamti se da su dva kluba iz naše opštine u isto vrijeme ostvarili ubjedljive pobjede,sa ukuplno 15 golova u protivničkim mrežama. Novu utakmicu Borac iz Šibovske igraće naredne nedjelje,od 11 časova ponovo na stadionu u Šibovskoj.

(prnjavorlive.info- br))

Na slici:Pobjeda za antologiju- ekipa Borca iz Šibovske uoči utakmice protiv rivala iz Bajinaca.