Ljubiću nisu pomogli ni penal ni igrač više

0
306

Fudbaleri Slobode Nova banka iz Mrkonjić Grada zabilježili su pobjedu (2:1) u Prnjavoru protiv domaćeg Ljubića i osvojili veoma važne bodove kako bi se učvrstili u sredini tabele, dok su domaćini gurnuti “u bunar” gdje će se grčevito boriti za opstanak.

Prnjavorčanima nije pomogao ni penal ni igrač više kojeg su imali od 42. minuta, primili su pogodak u finišu meča i poraženi su kod kuće. Vasilije Jotić je u 35. minutu doveo goste u vođstvo posle lijepe akcije, ali su u 43. minutu Prnjavorčani izjednačili pogotkom Aleksandra Žižka iz jedanaesterca. Prije toga sudija Bojan Panić iz Prijedora je dosudio kazneni udarac za domaćina i isključen je gostujući igrač Luka Bobić.
U nastavku susreta Prnjavorčani su imali više od igre, ali to preimućstvo nisu uspjeli da krunišu pogotkom, ali je zato Predrag Zekanović u 87. minutu maestralno pogodio i svom timu donio veoma važnu pobjedu!

Ljubić – Sloboda Nova banka 1:2 (1:1)

Stadion: Sportski centar “Siniša Peulić” u Prnjavoru. Gledalaca: 35. Sudija: Bojan Panić (Prijedor). Strijelci: 0:1 Jotić (35), 1:1 A. Žižak (43 – penal), 1:2 Zekanović (87). Žuti kartoni: Mišić (Ljubić), Fontemaći, Nenad, Radić, trener Tešić, predstavnik kluba Mitrić (Sloboda Nova banka). Crveni karton: Luka Bobić (Sloboda Nova banka) u 42. minutu.
LJUBIĆ: A. Stupar, Radaković, Milanović, Mišić, A. Žižak, Jugović, Subić (od 85. Jevtić), Grahovac, M. Stupar, Vidović, Stamenković (od 56. Babić).
SLOBODA NOVA BANKA: Travar, Danilović, Bobić, Lazendić, Zekanović, Luis (od 60. Babić), Mitrić, Fontemaći, Radić, Jotić (od 80. Živković), Nenad.