NOVA POBJEDA LJUBIĆA – „OSMICOM“ PO OZRENU

0
759

Fudbaleri Ljubića (na slici) pobijedili su juče (srijeda 19.septembra) u ranije odgođenoj prvenstvenoj utakmici, sastav Ozrena iz Petrova sa 8:0. To je i do sada najubjedljivija pobjeda jednog tima u drugoligaškoj konkurenciji u tekućem prvenstvu.

Seriju golova otvorio je Nemanja Burgić u 19.minutu, nastavio sa dva gola Ethem Fehratović, da bi Burgić u 41.minutu postavio rezultat prvog poluvremena – 4:0. I u nastavku Prnjavorčani su još četiri puta zatresli mrežu Ozrena. Golove su dali Danko Segić dva, Fehratović i Grahovac.

Ekipa Ljubića tako je ostvarila četvrtu pobjedu i sa gol razlikom 22:9 i 12 bodova, trenutno se nalazi na četvrtom mjestu. Bolje plasirani su samo Jedinstvo iz Žeravice i Karanovac, sa po 15 i Mladost iz Donje Slatine sa 13 bodova.

Već u subotu ekipa Ljubića putuje u Laktaša,potom će dočekati tim Proletera iz Teslića i gostovati u Srpcu.

Sinoć su nastupali i igrači Borca iz Šibovske. Pod reflektorima stadiona u Šibovskoj savladali su tim Vrbasa iz Banjaluke, sa 1:0. Strijelac za tri boda bio je Srđan Šarčević, sredinom drugog poluvremena.

Ekipa iz Šibovske u nedjelju putuje u Drvar, gdje će se sastati sa domaćim imenjakom, Borcem.