“Petarda” Ljubića za 4.mjesto

0
2511

Fudbaleri Ljubića pobijedili su danas u prvenstvenoj utakmici,na domaćem terenu,tim Sloge iz Srpca sa 5:0 (2:0).Prnjavorčani su u velikom stilu otvorili meč,jer su već poslije četiri minuta igre vodili sa 2:0 golovima Gorana Deketa  i Danka Segića.U nastavku utakmice nastavljena je apsolutna dominacija domaćih,koji su preko Vladimira Ančića,Aleksandra Žižka i ponovo Segića stigli do konačnih 5:0.

Ovim trijumfom Ljubić je stigao do zbira od 27 bodova i visoke četvrte pozicije na tabeli.Vrijedi pohvaliti  gest domaćeg napadača Vladiimira Ančića,koji je iako povrijeđen,nastupao,pri čemu je morao nabaviti zaštitnu masku  (na slici).U narednom kolu Ljubić je ponovo domaćin,a u Prnjavor stiže banjalučki BSK,koji je danas poražen,kao domaćin protiv Tekstilca iz Dervente – 0:3./R.P./