PRIPREME FUDBALERA LJUBIĆA – VODILI SA 3:0, PA IZGUBILI

0
1436

Fudbaleri Ljubića odigrali su juče (nedjelja) prvu kontrolnu utakmicu,a sparing partner na terenu sa vještačkom  podlogom u Banji Vrućici, bio je tim  drugoligaša Minerala.

Nakon prvog poluvremena Prnjavorčani su,golovima Vladimira Ančića i Borisa  Žižka,vodili sa 2:0,a u nastavku u strijelce se upisao i Nebojša Vasić,čime su „plavi“ povisili vođstvo.Ipak,do kraja meča igrači Minerala postigli su četiri gola,što je domaćinu donijelo pobjedu – 4:3.

Trener Ljubića,Nebojša Đekanović  ističe da nije razočaran rezultatom,jer ostaje dovoljno vremena da se slabosti ,pogotovo u odbrambenoj formaciji,blagovremeno eliminišu,a ekipa spremno dočeka otvaranje proljećne prvenstvene sezone,11.marta u Trnu,protiv domaće Sloge.(prnjavorlive.info)