PRNJAVOR-SPORT: Ljubić bez milosti prema Slogi

0
552

Fudbaleri Ljubića u poslednjoj utakmici 9. kola M:tel prve lige Republike Srpske savladali su Slogu iz Doboja rezultatom 1:0.

Komšijski derbi riješio je već u prvom poluvremenu Danko Segić u 9. minutu igre, nakon odlične akcije.

Nakon prošlonedeljne goleade u Gradišci, Segić je još jednom pokazao da je igrač na koga se i te kako može računati .

Prnjavorčani su od početka do kraja utakmice držali visok tempo igre u želji da ostvare još jednu  prvenstvenu pobjedu.

Gosti iz Doboja pokušavili su u nekoliko navrata zaprijetiti ekipi Ljubića ali svi pokušaji završavali su na linij šesnaesterca domaćina.

Ljubić se nakon ove pobjede nalazi na 5. pozicij  dok je Sloga pala na 11. poziciju na tabeli.

Prnjavorčani sledeću utakmicu igraju u Prijdoru protiv Rudara, dok dobojlije dočekje kući poslednjeg na tabeli ekipu Podrinja.