PRNJAVOR-SPORT: Novi poraz Ljubića i Borca

0
1323

Fudbaleri Ljubića poraženi su u nedjelju poslije podne , u pretposljednjem 12.kolu jesenjeg dijela prvenstva Druge lige ,zapad,,u Brodu,protiv Liješća,rezultatom 2:1.Brođani su poveli u 56.minutu,golom Дејана Milovca,izjednačio je dva minuta kasnije Bojan Kovačević,da bi pogotkom Dejana Dzabića,nekadašnjeg prvotimca Ljubića,u 76.minutu,ekipa Liješća stigla do vrijedne pobjede. Tako su prnjavorčani ostali na skromnom zbiru od 13 bodova. U posljedjem kolu, naredne subote u Prnjavoru gostuje Župa iz Milosavaca.

Slabu seriju rezultata nastavio je i Borac iz Šibovske, koji je posljednji put pobijedio u okviru 5.kola. ovaj put, u utakmici 12. Kola Šibovčani su izgubili od Bisera iz Čatrnje rezultatom 2:0. Jesenju sezonu fudbalerai Borca završavaju narednog vikenda gostovanjem u Turjaku, kod Gradiške, protiv sastava Kozare. /R.P./