PRNJAVOR SPORT: Treća pobjeda LJubića

0
1445
ilustracija - ljubić prnjavor

Fudbaleri Ljubića pobijedili su u 6.kolu na domaćem terenu sastav Minerala iz Banje Vrućice sa 1:0,čime su prekinuili crnu seriju od tri uzastopna poraza.Jedini pogodak postigao je Boris Žižak u šestom minutu iz jedanaesterca.Utakmica je protekla u obostrano lošoj igri,a u drugom poluvremenu gosti su imali terensku inicijativu,ali ,na sreću Prnjavorčana,nisu uspjeli da izbjegnu poraz.Interesantno je da je Ljubić prethodne pobjede ostvario u prva dva kola,kada je tri gola postigao Boris Žižak,tako da je ovaj mladić praktično donio golovima koje je postigao, svom timu svih devet do sada osvojenih bodova.Ljubić je sa tri boda značajnije popravio plasman na tabeli,gdje je u vođstvu banjalučki BSK,koji je danas remizirao,u derbiju kola protiv Modriče – 1:1.Preostale utakmice 6.kola Druge  lige biće odigrane u nedjelju poslijepodne.

Takođe u nedjelju,21.septembra,od 16 časova Borac će u derbiju  kola Područne lige, ugostiti tim vodećeg Topeda iz Cerovqana. /R.P./