Prvenstvo Srbije za veterane

0
409

Na Prvenstvu Srbije za veterane održanom na Atletskom stadionu u Sremskoj Mitrovici, trener Atletskog kluba “San” iz Prnjavora, Dalibor Vrhovac, osvojio je tri medalje. Jednu zlatnu i dve srebrene.

Zlatnu medalju i Titulu veteranskog Prvaka Srbije Dalibor je osvojio u trci na 3000 m sa vremenom 11 minuta 45 sekundi i 8 stotinki. Srebrenu medalju i Titulu veteranskog Viceprvaka Srbije osvojio je u trci na 800 m sa vremenom 2 minuta 37 sekundi i 81 stotinku i u trci štafeta 4 puta 100 m.
Dalibor je na ovom takmičenju nastupao za atletski klub “Veteran” iz Beograda za koji je registrovan u Srbiji.
Sledeći nastup Dalibor ima na Prvenstvu Balkana za veterane, koje se 17 do 19. septembra održava u Korči u Albaniji.
Ovom prilikom se još jednom zahvaljujemo našem generalnom sponzoru Darjanu Đuriću i njegovoj firmi Prokop inženjering D.O.O. koji nam omogućuju odlaske na takmičenja ove godine. /radio prnjavor/.