RADIO PRNJAVOR- Informacije iz sporta proteklog vikenda

0
619

Fudbaleri Ljubića remizirali su proteklog vikenda na domaćem terenu protiv Leotara iz Trebinja. U prvih 45 minuta domaći su stekl  rezultatsku prednost golovima koje su postigli Sandro Guzijan i Mihajlo Savanović. U nastavku ekipa Leotara uspjela je da dođe do izjednačenja,da bi u preostalom dijelu susreta mreže se tresle još po jednom,za konačan rezultT 3:3. Ekpa Ljubića ostala je i nakon 18.kola na 13.mjestu,sa 20 bodova.U narednom kolu naš prvoligaš putuje u Kozarsku Dubicu,nakon čega će imati dva uzastopna domaća nastupa,protiv brčanskog Jedinstva i Slavije iz Istočnog Sarajeva.

Neriješeno je igrao i Borac iz Šibovske,koji je  protiv Poleta iz Elezagića uspio da dođe do boda krajnjim rezultatom 2:2.Naredne nedjelje  Šibovčani će dočekati sastav „13.skojevki“ iz Grbavaca.

Košarkaši Mladost Buldogsa  gostovali su u Zvorniku ,gdje su protiv domaće Drine  poraženi rezultatom 76:67.Naš prvoligaš treba da do kraja prvenstva odigra još tri utakmice,ali će,bez obzira na ishode predstojećih susreta,obezbijediti opstanak u prvoligaškom stepenu takmičenja.(br)