Raspored besplatnog neposrednog političkog obraćanja političkih subjekata registrovanih za Lokalne izbore 15. novembar u trajanju od 5 minuta

0
117
Назив политичког субјекта                                                                                                       Датум и вријеме представљања
1.    ДЕКЕТ БРАНКО                                                                                                                                                        16.10. —  12.05   часова
2.    РАДНИЧКА ПАРТИЈА                                                                                                                                             17.10. —  12.05   часова
3     САВЕЗ ЗА НОВУ ПОЛИТИКУ                                                                                                                                18.10. —  12.05   часова
4.    ДЕМОКРАТСКИ САВЕЗ   –  ДЕМОС                                                                                                                     19.10. —  12.05   часовa
5.    МАЂАРОВСКИ ИВИЦА                                                                                                                                          20.10. —  12.05   часова
6.    СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА ДР ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ                                                                           21.10. —  12.05   часова
7.    СРПСКА НАПРЕДНА СТРАНКА – СНС                                                                                                                22.10. —  12.05   часова
8.    САВЕЗ МЛАДИХ СНАГА                                                                                                                                        23.10. —  12.05   часова
9.    СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА                                                                                                                              24.10.  — 12.05   часова
10.  ХСП БИХ                                                                                                                                                                     25.10.  — 12.05  часова
11.  ДНС – ДЕМОКРАТСКИ НАРОДНИ САВЕЗ                                                                                                          26.10. —  12.05   часова
12.  ПОКРЕТ МОСТ 21                                                                                                                                                     27.10. —  12.05   часова
13.  ХРВАТСКА ДЕМОКРАТСКА ЗАЈЕДНИЦА    1990                                                                                             28.10. —  12.05   часова
14.  ХСП  ДР АНТЕ СТАРЧЕВИЋ                                                                                                                                  29.10.  —  12.05   часова
15.  СББ                                                                                                                                                                               30.10. —   12.05   часова
16.  ОТАЏБИНСКА СТРАНКА                                                                                                                                       31.10. —  12.05   часова
17.  РОВЕР ФРАЊО                                                                                                                                                          01.11.  —  12.05  часова
18.  ЛИСТА ЗА ПРЊАВОР – ПДП – СНАГА НАРОДА                                                                                               02.11. —   12.05  часова
19.  УЈЕДИЊЕНА СРПСКА                                                                                                                                             03.11.  —  12.05  часова
20.  ПАРТИЈА УЈЕДИЊЕНИХ ПЕНЗИОНЕРА                                                                                                             04.11. —  12.05   часова
21.  САВЕЗ НЕЗАВИСНИХ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТА  – СНСД – МИЛОРАД  ДОДИК                                          05.11. —  12.05  часова
22.  СДА –  СТРАНКА  ДЕМОКРАТСКЕ АКЦИЈЕ                                                                                                       06.11. —  12.05  часова
23.  ХДЗ БИХ – ХРВАТСКА ДЕМОКРАТСКА ЗАЈЕДНИЦА  БИХ                                                                           07.11.  —  12.05 часова
24. ЕКОЛОШКА ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА – ЕДС                                                                                                  08.11. —   12.05 часова
25. ПАРТИЈА ДЕМОКРАТСКОГ ПРОГРЕСА 1999 –  НОВИ  ПОЧЕТАК                                                                 09.11. —  12.05 часова
26. НАРОДНИ  ДЕМОКРАТСКИ  ПОКРЕТ                                                                                                                   10.11. —  12.05 часова
27. СДС – СРПСКА ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА                                                                                                         11.11.  —  12.05 часова
28. ЕКОЛОШКА ПАРТИЈА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ                                                                                                     12.11.  —  12.05 часова
PODIJELI

OSTAVITI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here