Sport – Remi Ljubića, poraz Šibovčana

0
1375

Fudbaleri Ljubića gostovali su juče,u okviru 9.kola Druge republičke lige Zapad,u Laktašima,gdje su igrali neriješeno 1:1.Domaći su poveli sa 1:0 golom Darka Sutova u 16.minutu,a konačan rezultat postavio je Goran Deket u 80.minutu.Bio je to prvi remi Prnjavorčana u dosadašnjem toku prvenstva,a bod još više dobija na vrijednosti kada se zna da je osvojen u situaciji kada trener Goran Kostrešević nije mogao računati na napadače Danka Segića i Vladimira Ančića,kao i na Sinišu Lazića i Srđana Šarčevića.Naš drugoligaš trenutno ima 13 bodova i nalazi se na bezbjednom 7.mjestu na tabeli.Naredne subote u Prnjavoru gostuje Omarska.
Ekipa Borca iz Šibovske gostovala je u Glamočanima,kod Banjaluke,gdje je protiv domaće Mladosti poražena rezultatom 2:1.Naredni protivnik Šibovčana biće Sloga DIPO iz Gornjih Podgradaca,a utakmica će biti odigrana u nedjelju poslijepodne na igralištu Borca./R.P./