Sportsko popodne za pamćenje: Fudbaleri Ljubića porazili banjalučki Borac 2:1 -FOTO GALERIJA

0
816

Fudbaleri Ljubića na domaćem stadionu “Siniša Peulić” u Prnjavoru pobijedili su tim Borca iz Banjaluke sa 2:1 i tako se plasirali u polufinale Kupa Republike Srpske.

Strijelac oba gola za Prnjavorčane bio je Danko Segić u prvom poluvremenu, tačnije u 27. minutu i 42. minutu. U drugom dijelu Borac uspjeva da smanji poraz preko Siniša Dujaokvića koji pogađa u 81. minutu za konačnih 2:1.

U svojoj poslijeratnoj istoriji Ljubić je do sada samo jednom igrao u polufinalu Kupa, kada je slabijim izvođenjem jedanaesteraca poražen od dobojske SLoge. Preostala tri učesnika polufinala su premijerligaši Radnik iz Bijeljine i Krupa i drugoligaš Jedinstvo iz Žeravice, inače rival Ljubića u ligaškoj konkurenciji.