USPJEŠAN FUDBALSKI VIKEND U PRNJAVORU

0
784

Fudbaleri Ljubića pobijedili su,kao domaćini u drugom jesenjem nastupu za prvenstvene bodove,tim Borca iz Kozarske Dubice sa 2:1.Domaći su poveli,pogotkom Borisa Jagodića iz jedanaesterca u 39.minutu ,da bi dva minuta kasnije izjednačio Stefan Tomaš, takođe udarcem za bijele tačke. Bolju igru u nastavku susreta domaći su krunisali golom Srđana Mrzića u 85.minutu, čime je postavljen konačan rezultat kvalitetne i dinamične utakmice.

Ljubić je počeo utakmicu u sastavu: Vuković,Radaković,B.Žižak,Jagodić,Segić,A.Žižak,Grahovac,Novaković,Bosnić,Komlenović,Drača.U drugom poluvremenu kod domaćih još su igrali Mrzić,Subić i Jugović.Drugom pobjedom u prvenstvu Ljubić se ,sa šest bodova nalazi na petom mjestu,sa šest bodova ,koliko ima i Tekstilac iz Dervente.

Narednog vikenda „plavi“ putuju u Ugljevik gdje će ih ugostiti tim Jedinstva iz Brčkog. Čelnu poziciju na tabeli dijele Rudar,Kozara,Leotar i Sloboda iz Novog grada,svi sa po 10 bodova.

Uspješni su proteklog vikenda bili i fudbaleri Borca iz Šibovke koji su na domaćem terenu savladali tim Bisera iz Čatrnje,kod Gradiške sa 4:1.Prvo ime ovog okršaja bio je napadač domaćin Jasminko Kovač ,koji je postigao tri gola.

Jasminko Kovač

U strijelce se upisao i Staniša Domuz,Trenutno Borac ima 7 bodova,a u petom kolu gostovaće Torpedu u Cerovljanima,nakon čega će na novo putovanje i to sastavu Kozare iz Tirjaka.