Zvezda propustila šansu za Evropu

0
541
Fudbaleri Crvene zvezde nisu uspjeli da se plasiraju u grupnu fazu Lige Evrope, pošto su poraženi od Olimpijakosa.

U posljednjem kolu Grupe B Lige šampiona crveno-bijeli iz Pireja su savladali šampiona Srbije sa minimalnih 1:0.

Zvezdi je odgovarao neriješen rezultat i imali su ga sve do 87. minuta, kada je kardinalnu grešku napravio rezervista Žander.

Momak koji je pet minuta ranije ušao umjesto Rodića neprirodno je postavio ruku kod intervencije koja je trebalo da prođe bez komplikacija i donio penal domaćinu koji je realizovao El Arabi.

Utakmicu je obilježio i veliki broj prilika za Olimpijakos, ali i promašen penal Tomanea u 44. minutu kojim je Zvezda mogla da praktično obezbijedi treće mjesto i Ligu Evrope.