ATLETIČARIMA 10 MEDALJA SA NOVOSADSKE TRKE

0
607

Članovi Atletskog kluba /AK/ “Prnjavor” osvojili su po pet zlatnih i srebrnih medalja na  Novosadskoj trci.

Zlatne medalje osvojili su Neda Radulović i David Mirković u trci na 200 metara, Jovana Radulović i Filip Radulović u trkama na 400 metara i Damjan Grumić u trci na 800 metara.

Do srebrnih medalja stigli su Jana Živković u trci na 200 metara, Milica Živković u trci na 400 metara, Jovana Ivanković, Ilija Trivunović i Mirko Cvetić u trkama na 800 metara.

Predsjednik kluba Željko Petrović rekao je da su prnjavorski atletičari ovog vikenda na takmičenjima u Gradišci i Novom Sadu osvojivši ukupno osam titula najavili veoma uspješnu novu atletsku sezonu.

On je dodao da će članovi AK “Prnjavor” narednog vikenda nastupiti na ekipnom Prvenstvu BiH i Republike Srpske u krosu u Tuzli.