BODOVE OSVOJILI SAMO RUKOMETAŠI

0
616
Rukometaši RK "Sloga" Prnjavor

U današnjem programu Radio Prnjavora upoznaćemo vas, kao što je to i uobičajeno, sa takmičarskim ostvarenjima prnjavorskih klubova. Jedinu pobjedu ostvarili su rukometaši Sloge, koji su savladali omladinski rukometni klub iz Banjaluke rezultatom 34:31.

Družina koju predvodi trener Mile Šljivić do sada je odigrala 7 utakmica ,pri čemu je ostvarila tri pobjede i po dva neriješena rezultata i dva poraza, pa se sada nalazi na solidnom 4.mjestu. Naredni rival ekipe Sloge biće trenuti lider drugoligaškog takmičenja,omladinski rukometni klub Čelinac.

Svi ostali prnjavorski klubovi ostali su bez bodovnog plijena. Fudbaleri Ljubića gostovali su u Krupi na Vrbasu, gdje su poraženi sa 4:1. Zanimljivo je da su Prnjavorčani riješili u svoju korist prvo poluvrijeme,kada su golom Anđela Guzijana poveli sa 1:0.

U drugom poluvremenu uslijedio je rezultatski preokret,da bi na kraju Krupa slavila rezultatom 4:1. Trostruki strijelac bio je Miloš Perović,koji je u razmaku od 47. do 56.minuta tri puta zatresao mrežu Prnjavorčana.

U narednom kolu ekipa Ljubića ugostiće sastav Tekstilca. Poraz,i to rezultatom 5:0 , ostvario je ženski fudbalski klub Ljubić,koji je za protivnika imao žensku selekciju banjalučkog Spartaka. Jesenju sezonu fudbalerke završavaju narednog
vikenda,kada će Prnjavorčanke putovati u Srbac.

Košarkaši Mladost Buldogsa gostovali su u Prijedoru,gdje su poraženi protiv tamošnjih Hantersa. Rezultat je bio 83:69. Protekli vikend neće po dobrom ostati u sjećanju ni Borcu iz Šibovske, koji je u Kukuljama, kod Srpca, izgubio rezultatom 4:0. (br)