ČETIRI TITULE PRVAKA SRPSKE

0
481

Devet medalja, četiri zlata, dva srebra i tri bronze za članove Atletskog kluba “Prnjavor” na pojedinačnom prvenstvu Republike Srpske za cicibane i cicibanke u Banja Luci. Zlatne medalje i titule cicibanskih prvaka Republike Srpske osvojili su Filip Radulović  sa duplom krunom na 200m i skoku u dalj, Neda Radulović na 200m i David Mirković na 600m. Srebrne medalje i vicešampionske titule su osvojili Neda Radulović u skok u dalj, i štafeta mlađih cicibanki 4x50m u sastavu: Neda Radulović, Lidija Kovačević, Sofija Šušak i Leona Radujković. Treća mjesta i bronzane medalje osvojili su Gregor Kašić na 600m,  Leona Radujković u bacanju vortexa i štafeta starijih cicibana 4x50m u sastavu: David Mirković, Stefan Ivanović, Gregor Kašić i Filip Radulović. Takođe odličan nastup Jane Živković, Nine i Lazara Aćamovića i Ognjena Ivanovića.  Za članove našeg kluba nema predaha jer već narednog vikenda imaju nastup na pojedinačnom prvenstvu Republike Srpske u krosu u Vlasenici. Ovom prilikom želimo da se zahvalimo našem generalnom sponzoru kompaniji “Komerc Mali” d.o.o. Prnjavor.