DRUGA LIGA RS – LJUBIĆU BOD U DERBIJU

0
746

Na otvaranju proljećne fudbalske sezone u Prnjavoru,fudbaleri Ljubića su u derbiju kola remizirali protiv trenutnog lidera,Jedinstva iz Žeravice (2:2).

Utakmica je protekla u kvalitetnoj i dinamičnoj igri, sa četiri efektna gola i brojnim proipuštenim prilikama pred oba gola. Poveli su gosti u 10.minutu,da bi do 64.minuta mreže mirovale. Ekipa iz Žeravice je povremeno djelovala sigurnije i uigranije,ali se „plavi“ nisu predavali. Nemanja Burgić je u 64.minutu lukavim prizemnim udarcem izjednačio, a pogodak Prnjavorčana nagovijestio je Aleksandar Žižak, koji je minut ranije pogodio prečku gola gostiju.

Najbolji igrač gostiju Ognjen Škorić ponovo je, u 68.minutu,donio prednost gostima,a konačan rezultat 2:2 postavio je Aleksandar Žižak u 73.minutu.

U narednom kolu ekipa našeg drugoligaša gostovaće u Karanovcu,kod Banjaluke,a potom putuje u Brod,da bi novi nastup pred svojim navijačima imali protiv Vranjaka.