Nikola Moravac se pozlatio na turniru u Francuskoj
Član prnjavorskog Džudo kluba „Soko M“, Nikola Moravac (na slici desno) osvojio je zlatnu medalju na jakom međunarodnom turniru u francuskom gradu Cent Kiperijenu.
„Imao...
Prnjavorski karatisti prvi u RS /FOTO/
Karatisti prnjavorskog “Ipona”, danas su osvojili prvo mjeseto na Prvenstvu RS u Banjaluci.
U finalnom okršaju Prnjavorčani su bili bolji od karatista “Drine” iz Višegrada,...
FOTO: Ušće – Mladost 76 (67:75)
Košarkaši Mladosti '76 pobjedom su završili prvi dio Druge lige Republike Srpske. Izabranici Milana Marinkovića slavili su na gostovanju u Banja Luci protiv ekipe...
/FOTO/ PRNJAVOR – SPORT: Kadeti KK “Mladost 76” i KK Derventa, prijateljski meč
Kadeti Košarkaških klubova Mladost 76 i Dervente, danas su odigrali prijateljski meč u sportskoj dvorani "Sloga".
Trener mladostaša Milan Marinković, rekao je da rezultat nije...
NEMILOSRDNI „BULDOGSI“ – POBJEDE U SERIJI
Juniorska selekcija OKK „Prnjavor“ pobijedila je vršnjake Mladosti iz Kotor Varoši sa 107:53, u prvenstvenoj utakmici Razvojne regionalne lige.Popularni „buldogsi“ tako su ostali u...
Steetball – Raspored utakmica za 24.juli
Raspored 24 07.2014.
17:00 Lim Profil Bulldogs – Butik X Ray (pioniri)
17: 15 Savez srpske dijaspore Slovenije OKK Prnjavor – Lakers (pioniri)
17:30 Mungosi Banja Luka...
Milanka Tomić prva na Osmomartovskom turniru
Članica ŠK Mladost iz Teslića,Milanka Tomić osvojila je prvo mjesto na 34. Osmomartovskom turniru u Potočanima,sa 6,5 poena.Slijede Maša Maksimović i Jelena Gajić,obe iz...
ПРЊАВОР- СЈЕЋАЊА НА СИНИШУ ПЕУЛИЋА
Бивши и садашњи фудбалери Љубића окупили су се код спомен плоче Синише Пеулића,постављене на клупским просторијама прњаворског друголигаша,да би обновили сјећања на некадашњег играча...
PRNJAVOR-ATLETIKA: POBJEDNICI KROS PRVENSTVA EKIPE IZ ISTOČNOG SARAJEVA I PRIJEDORA
Ekipe atletskih klubova iz Istočnog Sarajeva i Prijedora pobijedile su na kros prvenstvu Republike Srpske i BiH, koje je održano danas na Vijaci kod...
Nakon još jedne pobjede – Ljubić peti na tabeli
REZULTATI 18.KOLA DRUGA LIGA ZAPAD
FK BSK (Banjaluka)
0 - 4
FK Župa Superpetrol (Milosavci)
FK Krupa (Krupa na Vrbasu)
2 - 1
FK Tekstilac (Derventa)
FK Laktaši
2 - 2
FK Omarska
FK...