Oglasi za posao- KCM Metaleks Prnjavor. Traži se: pomoćni pekar, poslastičar i dva trgovca…

0
2245

Pomoćni pekar

Opis posla

– izrada pekarskih proizvoda prema tehnološkom postupku i zadanoj recepturi
– rad na proizvodnim linijama u pekarstvu

-kreativnost i inovativnost u izradi peciva
Uslovi

– poželjno radno iskustvo

– spremnost na timski rad

– komunikativnost

-SSS

Šta nudimo

– zanimljiv i dinamičan posao

-mogućnost profesionalnog i ličnog razvoja

– redovna primanja

Prijave slati na email:[email protected]

Pomoćni poslastičar

Opis posla:

  • Izrada torti, kolača i drugih poslastica, prema planu proizvodnje, te dekorisanje istih

Uslovi:

  • Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • SSS

Nudimo:

  • rad u modernom i prijatnom okruženju
  • mogućnost profesionalnog i ličnog razvoja
  • stabilan posao uz redovna primanja

Prijave slati na email: [email protected]

TRGOVAC NA ODJELU TEHNIKE I NAMJEŠTAJA

TRGOVAC NA ODJELU BRAVA,OKOVA I ŽELJEZARIJE

Od kandidata očekujemo:

  • SSS
  • obavezno radno iskustvo
  • poznavanje rada na računaru
  • usluživanje kupaca i slobodu komunikacije
  • profesionalan odnos i odgovornost
  • položen vozački ispit „B“kategorije