SPORTSKI PREGLED RADIO PRNJAVORA

0
573

Ekipa ”Ljubića” odigrala je u subotu posljednju prvenstvenu utakmicu na domaćem terenu. Prnjavorčani su pružili najbolje proljećno izdanje i to protiv ekipe ”Zvijezda 09” , koju su savladali sa 3:0.

Seriju golova otvorio je Ognjen Jaćimović u 38.minutu, da bi u nastavu Jaćimović još jednom zatresao mrežu Semberaca, dogodilo se to u 65.minutu, a seriju je zaključio mladi prvotimac Dragan Jugović, pogotkom u 68.minutu. Tako su Prnjavorčani i definitivno odahnuli što se tiče daljnjeg prvoligaškog statusa.

Utakmicu je pratilo stotinjak navijača koji su na pravi način čestitali igračima trenera Darka Maletića na izvanrednom izdanju i trijumfu protiv tima ”Zvijezde 09”.

Narednog vikenda Ljubić će gostovati u Modriči, čime će sezona biti zaključena. Novi šampion postao je Rudar iz Prijedora,dok su iz Prve lige ispali Podrinje iz Janje i Jedinstvo iz Brčkog.

Vrijedan bod proteklog vikenda osvojio je Borac iz Šibovske , koji je remizirao u Milosavcima protiv domaće Župe. Rezultat je bio 1:1., a pogodak za goste postigao je Nebojša Vasić.

Narednog vikenda u Šibovskoj će se predstavii tim Borca iz Mašića.Mladići trenera Milana Kljunića imaju realne šanse da obezbijede opstanak u Područnoj ligi.