Streetball – Rezultati od 24. jula i raspored utakmica za 25. juli

0
2238

Rezultati 24. 07.

17:00 Lim Profil Bulldogs – Butik X Ray (pioniri) (9:0)

17: 15 Savez srpske dijaspore Slovenije OKK Prnjavor – Lakers (pioniri) (9:0)

17:30 Mungosi Banja Luka –  Butik X Ray (pioniri) (9:1)

17:45  Mungosi Banja Luka – Savez srpske dijaspore Slovenije OKK Prnjavor (pioniri) (5:1)

18: 00 Očna optika Vid Blagojević – WBS Teslić (kadeti) (10:9)

18: 15 Mungosi Banja Luka– Štamparija Petrograf (pioniri) (9:2)

18: 30 Mini Pani – WBS Teslić (kadeti) (8:7)

18:45 Savez srpske dijaspore Slovenije OKK Prnjavor – Štamparija Petrograf (pioniri) (3:2)

19:00Monting Teslić – Caffe Plaza (juniori) (13:4)

19:20 Cream Caffe – WBS Teslić (kadeti) (5:11)

19: 40 Monting Teslić – Štamparija Petrograf (juniori) (11-7)

20:00 Gradip – Očna optika Vid Blagojević (kadeti) (11-7)

20:20 Billiard Caffe Gordon – Cambridge Centar Banja Luka(juniori) (11-12)

20: 40 Štamparija Petrograf –  Pekara Ilić Derventa (juniori) (0-10)

21:00 Cambridge Centar Banja Luka – Gramat Teslić(juniori) (12-10)

21:20 Caffe Plaza – Hemijska Čistionica Sjaj(juniori) (10-9)

21:40 Gramat Teslić – Pileks monteks(juniori) (13-9)

22:00 Monting Teslić – Dis Eurostandard(juniori) (10-6)

Zlatarta Sezam – Pekara Ilić (seniori) (12-14)

22:20 Pekara Ilić Derventa – Hemijska čistionica Sjaj(juniori) (13-11)

22: 40 Night Cub Aquarius – Pekara Ilić Derventa ()

23: 00 Zlatara Sezam – Night Club Aquarius  (13:15a)

DSC_9137_resize

Raspored 25.07

17:00 Savez srpske dijaspore Slovenije OKK Prnjavor – Diskont Pića DR(pioniri)

17:15 Štamparija Petrograf – Lakers (Pioniri)

17:30 Savez srpske dijaspore Slovenije OKK Prnjavor – Butik X Ray (pioniri)

17:45 Gradip – WBS Teslić (kadeti)

18:00 Bor Petrol Kotor Varoš – WBS Teslić (kadeti)

18:15 Štamparija Petrograf – Diskont Pića GR (pioniri)

18:30 Bor Petrol Kotor Varoš – Mini Pani (kadeti)

18:45 WBS – Očna optika VID Blagojević (kadeti)

19:00  Očna optika VID Blagojević – Bor Petrol Kotor Varoš (kadeti)

19:20Balkan Pub Brčko – Doboj (seniori)

19:40 Omedia – Balkan Pub Brčko (seniori)

20:00 Caffe bar Trokadero – Doboj (seniori)

20:20 Cream Caffe – Bor Petrol Kotor Varoš (kadeti)

20:40 Štamparija Petrograf – Doboj (seniori)

21:00 Balkan Pub Brčko – Caffe Bar Trokadero (seniori)

21:20 Štamprija Petrograf – Balkan Pub Brčko (seniori)

21:40 Štampraija Petrograf – Polet Komerc Derventa (seniori)

22:00 Dis Eurostandard – Hemijska čisticreamonica Sjaj (Juniori)

22:20 Balkan Pub Brčko – Polet Komerc Derventa (seniori)

22:40 Caffe bar Trokadero – Polet Komerc Derventa (seniori)

23:00Prnjavorlive.info – Zlatara Sezam (seniori) /R.P./

 

 

 

 

 

PODIJELI