Streetball – Rezultati takmičenja

0
1915
  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
  Mungosi Banja Luka 3 3 0 27 8 +19 6
  Lim profil – Bulldogs 3 2 1 23 14 +9 5
  SSDS OKK Prnjavor* 2 1 1 12 6 +6 3
  Štamparija Petrograf 2 1 1 8 11 -3 3
  Diskont pića DR 2 1 1 8 13 -5 3
  Lakers 2 0 2 5 17 -12 2
  Butik X-Ray 2 0 2 1 15 -14 2

Pioniri:

 

*Savez srpske dijaspore Slovenije OKK Prnjavor

OU- Odigrane utakmice

POP – Postignuti poeni

PRP – Primljeni poeni

Prve četiri ekipe prolaze u polufinale (1 -4; 2-3;)

 

 

Kadeti:

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
  Mini Pani Squer 2 1 1 18 11 7 3
  Cream Caffe 2 1 1 16 17 -1 3
  Gradip Prnjavor 2 1 1 18 20 -2 3
  Bor Petrol KV 1 1 0 11 7 +4 2
  OO VID Blagojević 1 0 1 4 12 -4 1
  WBS Teslić 0 0 0 0 0 0 0

 

*OO VID Očna optika VID – Blagojević

OU- Odigrane utakmice

POP – Postignuti poeni

PRP – Primljeni poeni

Prve četiri ekipe prolaze u polufinale (1 -4; 2-3;)

 

 

 

 

 

JUNIORI: A – Grupa

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
  Ribarstvo DOO 3 2 1 36 32 +4 5
  Billiard Caffe Gordon 3 2 1 31 30 +1 5
  Cambridge Centar BL 2 2 0 26 18 +8 4
  Gramat Teslić 2 0 2 16 22 +6 2
  Pileks Monteks 2 0 2 18 25 +7 2

Prve četiri ekipe plasiraće se u četvrtfinale

JUNIORI: B – Grupa

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
  Monting Teslić 2 1 1 21 13 +8 3
  DiS 1 1 0 10 8 +2 2
  Pekara Ilić 1 1 0 9 8 +1 2
  Caffe Plaza 1 0 1 8 10 -2 1
  Hemijska čistonica Sjaj 1 0 1 4 13 -9 1
  Štamparija Petrograf 0 0 0 0 0 0 0

Prve četiri ekipe plasiraće se u četvrtfinale

 

 

Seniroi: A grupa

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
  Night Club Aquarius 2 2 0 27 16 +11 4
  Pekara Ilić Derventa 2 1 1 27 26 +1 3
  Auto Škola DM Pančić 2 1 1 17 24 -7 3
  Prnjavorlive.info 2 0 2 20 27 -7 2
  Zlatara Sezam 1 0 1 8 9 -1 1

Prve četiri ekipe plasiraće se u četvrtfinale

 

                B grupa

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
  Omedia 4 3 1 57 40 +17 4
  Štamparija Petrograf 2 2 0 28 21 +7 3
  Doboj 2 1 1 26 24 +2 3
  Caffe bar Trokadero 2 0 2 19 32 -13 2
  Polet komerc Derventa 2 0 2 13 28 -15 1
  Balkan Pub Brčko 0 0 0 0 0 0 0

Prve četiri ekipe plasiraće se u četvrtfinale

 

OU- Odigrane utakmice                POP – Postignuti poeni                                  PRP – Primljeni poeni

FOTO GALERIJA

DSC_9131_resize

DSC_9137_resizeDSC_9145_resizeDSC_9160_resizeDSC_9172_resizeDSC_9323_resizeDSC_9352_resize

PODIJELI