KUP BIH – GOŠK PREKINUO DOBRU SERIJU LJUBIĆA – Foto galerija

0
638

Fudbaleri Ljubića doživjeli su u srijedu 2.oktobra neuspjeh  u osmini finala Kupa Bosne i Hercegovine,čime je prekinuta serija Prnjavoračana bez poraza u prethodnih šest zvaničnih utakmica.Na stadionu „Siniša Peulić“, u Prnjavoru ekipa federalnog prvoligaša GOŠK-a slavila je rezultatom 2:0.Gosti su poveli u 38.minutu,koristeći neodlučnost odbrane „plavih“,da bi u trećem minutu sudijske nadoknade Hercegovci,u periodu dominacije Ljubića,Kulović postavio konačan rezultat.

Naš drugoligaš je ravnopravno parirao većim dijelom susreta,pri čemu su Prnjavorčani propustili i nekoliko povoljnih šansi za pogodak.Ekipa Ljubića ipak nema zbog čega da žali,jer je za rivala imala,realno gledajući,bolji sastav.Utakmica je protekla,pred oko 200 gledalaca, u obostrano korektnoj igri,sa dva žuta kartona gostujućim igračima.

Ljubić naredne srijede,9.oktobra dočekuje u Prnjavoru u osmini finala Kupa Republike Srpske , premijerligaša Radnik iz Bijeljine,a u međuvremenu,odnosno u subotu 5.oktobra imaće  prvenstveni nastup u Tesliću,protiv Proletera.Trenutno,Ljubić se nalazi na četvrtom mjestu drugoligaškog zapada,sa 13 bodova,odnosno šest manje od vodećeg Borca iz Kozarske Dubice.U gornjem dijelu tabele su i ekipe dobojske Sloge i Mladosti iz Donje Slatine,koje imaju po 15 bodova.(prnjavorlive.info-br) Na snimcima Aleksandra Atića su foto detalji sa okršaja Ljubić-GOŠK.