Borac savladao Velež, dva gola Vranješa

0
851
Fudbaleri Borca savladali su Velež u 11. kolu Premijer lige BiH rezultatom 3-1.

Pred početak utakmice navijači banjalučkog kluba poslali su jasnu poruku svojim ljubimcima.

Poznati su i sastavi timova za danjašnji susret:

FK Borac: Lučić, Jovanović, Kajkut, Danilović, Ćosić, Milutinović, Dujaković, Mirić, Vranješ, Janičić, Ziljkić.

FK Velež: Bobić, Maner, Zvonić, Zeljković, Fajić, Brandao, Dario, Hasanović, Vehabović, Ćivić, Urdinov.

Meč je počeo minutom ćutanja za preminulog Suada Beširević, bivšeg fudbalera banjalučkog Borca.

Nakon što je oboren u kaznenom prostoru Veleža, Vranješ je i realizovao jedanesterac pa je Borac poveo sa 1-0.

Погледај друге твитове корисника SportTime

U prvoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena, Brandao je poravnao rezultat na 1-1.

Marko Jovanović u 57. minutu donosi prednosti Borcu. Nakon kornera za Banjalučane koji je izveo Crnov, Jovanović je bio najbolji u skoku i matirao nemoćnog golmana.

Vranješ je pokupio jedan odbijen šut, majstori se okrenuo i pogodio za 3-1 u 73. minuti.