Pet golova Milana, Arsenal slavio u Ukrajini

0
743

Fudbaleri Milana su u petom kolu F grupe Lige Evrope savladali Dudelanž sa 5:2, ali ne bez problema, dok je Arsenal ipak odigrao meč u Ukrajini.

Bilo je to veče u kojem je nastupio i veliki broj srpskih igrača, a pobjede su slavili BATE, Zenit, Sporting, Krasnodar i Bordo.

Na “San Siru” Milan se ponovo igrao sa nervima svojih navijača. Poveli su golom Patrika Kutronea u 21. minutu, ali su Luksemburžani načinili preokret.

Stolc u 29. i Turpel u 49. minutu donijeli su prednost Dudelanžu. Čini se da je to upalilo alarm kod igrača Milana koji su dodali gas u posljednjih 25 minuta meča.

Autogolovila Stelvija u 66. Šnela u 78. minutu, Luksemburžani su mnogo pomogli Italijanima, dok su još dva pogotka postiglu Hakan Čalhanoglu u 70. i Fabio Borini u 81. minutu.

Takođe u F grupi, Betis je bio bolji od Olimpijakosa, a strijelac jedinog gola bio je Serhio Kanales u 39. minutu susreta