Streetball – Tabele grupa i raspored za danas četvrtfinale

0
1907

 

19:30 Cambridge Centar Banja Luka – Štamparija Petrograf (juniori)

19:50 Ribarstvo DOO – DIS Eurostandard (juniori)

20:10 Billiard Caffe Gordon – DOO Monting Teslić (juniori)

20:30 Trivijevi Anđeli – Target (veterani)

20:50 Gramat Teslić – Pekara Ilić Derventa (juniori)

21:10 Night Club Aquarius – Doboj (seniori)

21:30 Pekara Ilić Derventa – Omedia (seniori)

21:50 Kvalifikacije: Šut za 3 poena

22:20 Mesnica Prima – Target (veterani)

22:40 Prnjavorlive.info – Štamparija Petrograf (seniori)

23:00 Auto Škola DM Pančić – Balkan Pub Brčko  (seniori)

23:20 Čarlijevi Andjeli – Mesnica Prima (veterani)

 

*U slučaju kiše, sve utakmice završnice igraće se u utorak 29.07.

vijest 22 07 mala

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
Mungosi Banja Luka 6 6 0 50 12 +38 12*
SSDS OKK Prnjavor 6 5 1 38 11 +27 11*
Diskont pića DR 6 4 2 34 30 +4 10*
Lim Profil Bulldogs 6 4 2 47 23 +24 10*
5 Štamparija Petrograf 6 2 5 25 36 -11 8
Lakers 6 1 5 15 47 -42 7
Butik X-Ray 6 0 6 6 50 -44 6

Pioniri:

*Savez srpske dijaspore Slovenije OKK Prnjavor

OU- Odigrane utakmice

POP – Postignuti poeni

PRP – Primljeni poeni

Polufinale: Mungosi Banja Luka – Lim Profil Bulldogs

SSDS OKK Prnjavor – Diskont Pića DR

 

 

Kadeti:

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
Bor Petrol Kotor Varoš 5 4 1 41 31 +10 9*
Gradip Prnjavor 5 3 2 45 36 -1 8*
Mini Pani Square 5 3 2 34 29 +5 8*
WBS Teslić        5        2 3 38 39 -1 7*
Cream Caffe 5 2 3 38 46 -8 7
OO VID Blagojević 5 1 4 32 43 -11 6

 

*OO VID Očna optika VID – Blagojević

OU- Odigrane utakmice

POP – Postignuti poeni

PRP – Primljeni poeni

Polufinale: Bor Petrol Kotor Varoš – WBS Teslić

Gradip Prnjavor – Mini Pani Square

 

 

 

 

JUNIORI: A – Grupa

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
Cambridge Centar BL 4 4 0 50 39 +11 8*
Ribarstvo DOO 4 3 1 47 36 +11 7*
3. Billiard Caffe Gordon 4 2 2 31 30 +1 6*
Gramat Teslić 4 1 3 39 43 -4 5*
Pileks Monteks 4 0 4 31 49 -18 4

Prve četiri ekipe plasiraće se u četvrtfinale

JUNIORI: B – Grupa

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
Pekara Ilić Derventa 5 5 0 55 31 +14 10*
DOO Monting Teslić 5 4 1 55 30 +25 9*
DiS Eurostandard 5 2 3 38 46 -8 7*
Štamparija Petrograf 5 2 3 36 44 -8 7*
Caffe Plaza 5 1 4 41 51 -10 6
Hemijska čistonica Sjaj 5 1 4 38 52 -14 6

Prve četiri ekipe plasiraće se u četvrtfinale

Seniroi: A grupa

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
Night Club Aquarius 4 4 0 57 40 +17 8*
Pekara Ilić Derventa 4 2 2 52 43 +9 6*
Auto Škola DM Pančić 4 2 2 ­30 38 -8 6*
Prnjavorlive.info 4 2 2 44 48 -4 6*
Zlatara Sezam 4 0 4 45 52 -7 4

Prve četiri ekipe plasiraće se u četvrtfinale

Tabela 2: Tri ekipe – zatvoren krug

Pekara Ilic Derventa – Prnjavorlive.info                                 16 – 12

Prnjavorlive.info – Auto Škola DM Pančić              10 – 9

Pekara Ilic Derventa –  Auto Škola DM Pančić       11 -14

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
Pekara Ilić Derventa 2 1 1 27 26 -1        3
Auto Škola DM Pančić 2 1           1 21 23 -2 3
Prnjavorlive.info      2 1 1 ­       22        25 -3 3

 

 

 

B grupa

  Naziv ekipe OU POBJEDE PORAZI POP PRP KOŠ RAZLIKA BODOVI
Štamparija Petrograf 5 5 0 73 55 +22 10
Balkan Pub Brčko 5 4 1 70 57 +13 9
Omedia 5 3 2 66 55 +11 8
Doboj 5 2 3 59 57 +2 7
Polet komerc Derventa 5 1 4 50 66 -16 6
Caffe bar Trokadero 5 0 5 39 77 -38 5

Prve četiri ekipe plasiraće se u četvrtfinale

 

OU- Odigrane utakmice                POP – Postignuti poeni                                  PRP – Primljeni poeni

 

Četvrtfinale:

Juniori:

Cambridge Centar Banja Luka – Štamparija Petrograf (A1 – B4)

Ribarstvo DOO – DIS Eurostandard (A2 – B3)

Billiard Caffe Gordon – DOO Monting Teslić (A3 – B2)

Gramat Teslić – Pekara Ilić Derventa (A4 – B1)

 

Polufinale:  (A1 – B4) – (A3 – B2)

(A2 – B3) – (A4 – B1)

 

Četvrtfinale:

Seniori:

Night Club Aquarius – Doboj (A1 – B4)

Pekara Ilić Derventa – Omedia (A2 – B3)

Auto Škola DM Pančić – Balkan Pub Brčko  (A3 – B2)

 

Prnjavorlive.info – Štamparija Petrograf (A1 – B4)

 

Polufinale:  (A1 – B4) – (A3 – B2)

(A2 – B3) – (A4 – B1)

 

 

 

PODIJELI