Napredak dva puta vodio, Suma donio bod “crno-bijelima”

0
636
Fudbaleri Partizana osvojili su samo bod na gostovanju u Kruševcu, a meč protiv Napretka završen je nerješenim rezultataom 2:2.

Domaćini su golom Igora Ivanovića došli do prednosti u 11. minutu, ali njihovo slavlje nije dugo trajalo, tačnije, samo tri minuta je trebalo Partizanu da dođe do izjednačenja.

Novo pojačanje “crno-bijelih”, Rajko Brežančić se upisao u strijelce po prvi put od povratka u beogradski klub.

Slijedi novi šok za Partizan, u 29. minutu ponovo je savladan Vladimir Stojković i ponovo je to učinio Igor Ivanović.

Izmjene u obe ekipe na startu drugog poluvremena, priliku da debituje na utakmici Superlige dobio je Japanac, Asano, koji se na odličan način već predstavio “crno-bijelima” na prvoj utakmici sa Malatjom.

Ipak, najznačajniji je ulazak na teren Sejdube Sume, jer je upravo on u 66. minutu donio Partizanu drugo izjednačenje na meču, poslije asistencije Zorana Tošića. Bila je to sjajna akcija Partizana, Asano je loptu povukao na lijevu stranu, vratio je u sredinu, a onda je Tošić na maestralan način uposlio Sumu koji je pogodio za 2:2.