Partizan poražen od Bešiktaša

0
693
Fudbaleri Bešiktaša pobijedili su Partizana sa 3:0 u revanš utakmici plej-ofa za plasman u Ligu Evrope i ukupnim rezultatom 4:1 plasirali se u grupnu fazu drugog po jačini klupskog takmičenja Evrope.

Prvi meč u Beogradu završen je remijem – 1:1.

Ekipa iz Istanbula je dominirala na “Vodafon” areni i pitanje putnika u grupnu fazu nije se postavljalo nijednog trenutka.

Crno-bijeli su odoljevali sve do 37. minuta kada je Pepe savladao Vladimira Stojkovića poslije loše reakcije odbrane Partizana. Portugalac je iz neposredne blizine neometan šutirao glavom na asistenciju Kvarežme.

U nadoknadi prvog poluvremena Ozajkup je pogotkom krunisao dupli pas sa Larinom, a crno-bijelima je i posljednju nadu da mogu do podviga oduzeo Pepe drugim pogotkom, takođe, na asistenciju Kvarežme.